Press Pack

W zakładce PRESS PACK zamieszczone są podstawowe informacje oraz pliki, które mogą być przydatne do przygotowania informacji, artykułów i materiałów filmowych, dotyczących naszej Spółdzielni. W przypadku, kiedy potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje i materiały, po wcześniejszej konsultacji, możemy je dla Państwa przygotować i przesłać drogą elektroniczną.

Kopiowanie, powielanie, publikowanie i inne wykorzystanie naszego znaku logo bez wiedzy Prezesa – Ceramiki Artystycznej Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu jest zabronione. W każdym przypadku wykorzystania, publikacji naszych znaków logo, należy poinformować Prezesa Spółdzielni przed ukazaniem się publikacji.

Nasze LOGO oraz wszelkie zdjęcia i filmy nie mogą mieć zmienionych proporcji. Przy zdjęciach i filmach pobranych z zakładki PRESS PACK i wykorzystanych w formie elektronicznej, drukowanej lub każdej innej, musi być podane źródło: Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła w Bolesławcu oraz podpisany autor zdjęć i filmów.