Bogate wzornictwo – to co nas wyróżnia.

Dekoracje naszych wyrobów oraz ich geometryczne formy, są pochodną wzornictwa, które obecnie można spotkać już tylko w muzealnych gablotach. Tworząc nowe wzory, nawiązujemy do historii naszego wzornictwa, które dzięki przywiązaniu do tradycji ciągle zajmuje wysoką pozycję w światowej czołówce. Dekoracje tworzone przez naszych projektantów często nawiązują do tego, co w otaczającej nas naturze jest najpiękniejsze, stąd kolorowe kwiaty, motyle i ptaki. Dzięki pozytywnym skojarzeniom, chętnie wybierane są przez naszych klientów.

 

Naszych projektantów charakteryzuje osobowość, ogromny potencjał artystyczny oraz zdolności, które dają im nieograniczone możliwości w tworzeniu.

 

Limitowaną edycję naszych wyrobów, charakteryzuje wyrafinowane wzornictwo. Oryginalne i bogate w formie zdobiny, to dzieła często malowane tylko pędzlem, a jedyne ograniczenie, to tylko wyobraźnia projektanta. Dekoracje poszukiwane przez naszych klientów z całego świata, tworzą: Teresa Liana, Maria Starzyk, Maryla Iwicka, Irena Mączka i Jacek Chyła.