WOŚP – KOMPLET „WIOSNA W SERCU” AUTORSTWA TERESY LIANY

24.01.2023 07:01 

Z radością i wielkim sercem, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, „Ceramika Artystyczna” Spółdzielnia Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu, kolejny raz przygotowała zestaw naczyń ceramicznych w dekoracji „WIOSNA W SERCU” z serii Limitowanej Edycji. Ten unikalny zestaw namalowała główna projektantka dekoracji Teresa Liana, która od wielu lat z pieczołowitością i z pasją projektuje i własnoręcznie wykonuje wszystkie naczynia przekazane na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serwis posiada Certyfikat Autentyczności podpisany przez Prezesa WOŚP -Jerzego Owsiaka, Prezesa Zarządu – Helenę Smoleńską, autora dekoracji – Teresę Lianę oraz projektanta form – Mariusza Ochockiego.

Zestaw naczyń „WIOSNA W SERCU”, przedstawiający magiczny, niezwykle barwny świat wiosennych kwiatów w niepowtarzalnych kompozycjach Teresy Liany składa się z 26 elementów:

Zapraszamy serdecznie do licytacji oraz wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ !!! GRAMY DLA WSZYSKICH – MAŁYCH I DUŻYCH !!!