Zdobyliśmy 1. Nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu FilmAT

26.10.2020 09:10 

Nasz film pt. „Historia narodzin dzbanka” zdobył 1. Nagrodę w Konkursie Międzynarodowym na Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych  FilmAT.

Produkcja filmowa zdobyła uznanie międzynarodowego jury w grupie kategorii – FILMY KORPORACYJNE I INSTYTUCJONALNE – Category Corporate Informational Film(Kategoria Korporacyjny Film Informacyjny). Film dla naszej Spółdzielni został zrealizowany przez Stefańczyk Film Studio – Andrzej Stefańczyk.

Film jest zrealizowany z myślą o klientach, żeby pokazać im proces produkcji wyrobów ceramicznych na przykładzie jednego dzbanka. Pieczątki którymi sygnujemy nasze wyroby HAND MADE IN POLAND zobowiązują nas do uwiarygodnienia naszym klientem, że prezentowane naczynia ceramiczne które kupują, pochodzą z Bolesławca i są ręcznie produkowane oraz zdobione. Od kawałka gliny po gotowy produkt. Dzbanek jest przekazywany z rak do rąk, z rzemieślniczą precyzją i dbałością o każdy szczegół, zanim trafi w ręce klienta.

Dziękujemy wszystkim pracownikom spółdzielni, którzy nam pomagali przy realizacji filmu.

Festiwal FilmAT jest polskim członkiem Międzynarodowej Organizacji Festiwali Filmów Turystycznych – CIFFT (Comité International des Festivals du Film Touristique) z siedzibą w Wiedniu.

Celem festiwalu jest prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie filmów dokumentalnych,  reportaży telewizyjnych, komunikacji turystycznej, filmów korporacyjnych  i  instytucjonalnych oraz ocena produkcji audiowizualnych w zależności od ich poziomu artystycznego i możliwości wpływania na grupę docelową. Festiwal wspiera rozwój krajowych i zagranicznych produkcji i organizuje odrębny konkurs filmowy dla filmów polskich oraz filmów z całego świata.

„Historia narodzin dzbanka”